COLOR ANGEL | PANDA Trzebnica Sp. z o. o.

COLOR ANGEL

Filozofia
Nasz tablet do koloryzacji długich włosów powstał z pasji do koloryzacji i pielęgnacji długich włosów. Zaprojektowany przez zawodowców dla zawodowców, specjalnie by wynieść Twój salon na niebiańskie wyżyny. Wejdź głębiej i zbadaj możliwości Color Angel!

Bez wysiłku. Bez komplikacji.

Czysta radość i satysfakcja z koloryzacji długich włosów.

Misja
Moda i rynek promują coraz dłuższe włosy, ale trend ten w żaden sposób nie znajdował dotąd odzwierciedlenia w salonach stylistów. Obsługa klientek z długimi włosami pozostawia wiele do życzenia. Przedłużające się czynności koloryzacyjne i pielęgnacyjne, kłopotliwe procedury, trudności w osiąganiu wymarzonych efektów. Nie jest to przyjemny czas ani dla klientki, ani dla fryzjera. Dostępne narzędzia, myjki i inne meble i urządzenia, nie do końca sprawdzają się przy obsłudze dłuższych włosów.

COLOR ANGEL bez żadnego problemu pozwala na skrócenie wizyty klientki z długimi włosami o co najmniej 40%. To jest właśnie rewolucja w obsłudze długich i bardzo długich włosów.

Proces
Tablet umożliwia precyzyjną pracę na włosach rozłożonych pasmo przy paśmie dookoła specjalnie wyprofilowanego blatu. Dzięki temu pozwala na obserwowanie wszystkich pasm naraz podczas rozjaśniania, koloryzacji lub pasemkowania, itp.

Jest to narzędzie XXI wieku, stworzone przez fryzjera dla fryzjerów. Narzędzie dla artystów, którzy nie lubią ograniczeń, z jakimi się zmagają podczas pracy we wszystkich technikach typu freehands.

Easy

Idealne rozwiązanie dla dynamicznych i elastycznych salonów. Lekka i mobilna konstrukcja z uchylnym blatem pozwala na łatwe przemieszczanie wokół salonu oraz odsuwanie na bok, gdy nie jest w użyciu.

COLOR ANGEL Easy

Comfort

Niezależne stanowisko pracy z blatem zintegrowanym z fotelem. Wielowymiarowa regulacja pozycji zapewnia maksymalny komfort podczas zabiegów. Luksusowy i piękny, będzie klejnotem w koronie salonu!

COLOR ANGEL Comfort

Fly

Futurystyczna konstrukcja z blatem osadzonym na robotycznej nodze będzie niezastąpionym narzędziem dla nowoczesnego fryzjera. Pozwala na obsługę dwóch niezależnych stanowisk dając nieskończone możliwości regulacji pozycji.

COLOR ANGEL Fly

Gdzie kupić?

PANDA - Quality first.

Copyrights Panda Trzebnica 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: armadadesign.pl

0
    0
    Twoje zapytanie
    Twój koszyk zapytania jest pusty. Prosimy przejść na stronę produktu, którym są Państwo zainteresowani celem jego konfiguracji.