O firmie | PANDA Trzebnica Sp. z o. o.

O firmie

Nowoczesny park maszynowy

Od 1990 roku dzięki własnej linii produkcyjnej, opartej o nowoczesny park maszynowy, firma wyposażyła w nieprzeciętne kolekcje mebli setki salonów fryzjerskich. Opierając się na oryginalnym wzornictwie polskich i zagranicznych szkół projektowych, Panda utrwaliła swoją pozycję jako lider rynku branżowego, a jakość produktów i kultura organizacji zdobyły uznanie klientów, dystrybutorów oraz wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

Światowe wzornictwo.

PANDA Trzebnica może się pochwalić Złotymi Medalami MTP, Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym, statuetką Gazeli Biznesu, a także certyfikatami z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i jakością ISO 9001, ISO 14001.

Lata doświadczeń.

Misją firmy jest dostarczanie klientom kompletnego produktu w najwyższej jakości i najbardziej rozsądnej cenie. Dzięki tym priorytetom zespół Pandy stworzył niebanalne kolekcje takie jak np. OVO, GLAMOUR czy SHINE, które z jednej strony zaskakują luksusem, komfortem i oryginalnym, barwnym designem, a z drugiej są niezwykle bogate w ergonomiczne rozwiązania, ułatwiające codzienną pracę z klientem. Wysoką jakość produktów Pandy gwarantują materiały pochodzenia europejskiego z których powstają meble i komponenty mebli.

Zgrany zespół.

Za osiągnięciami PANDY stoją sukces klientów, którzy otrzymali możliwość wyposażenia swojego salonu, gabinetu lub centrum wellnes&spa w wymarzony zestaw mebli, nierzadko produkowanych na indywidualne zamówienie lub wykonywane wg. projektu dostosowanego do kreowanego przez Pandę kompleksowo wnętrza. Spójna polityka dystrybucyjna oraz konsekwencja w doskonaleniu produktów, u której podstaw leży wiara w możliwość realizacji każdego zlecenia klienta w doskonałej formie, będzie procentować także w przyszłości, czego sobie i Państwu życzymy.

Serwis i gwarancja

Należymy do elitarnego grona nielicznych polskich firm, posiadających Certyfikat Jakości ISO 9001,ISO 14001 i Certyfikat Najwyższej Jakości, gwarantujący nie tylko wysoką jakość produktów, ale także stale doskonaloną obsługę klienta. Realizując wymagania klientów, jako pierwsza firma w branży produkującej meble fryzjerskie i kosmetyczne wprowadziliśmy 2-letnią gwarancję na swoje produkty oraz skuteczny system obsługi pogwarancyjnej.

 • zapewniamy realizację procesu wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych od wizji do umeblowania „pod klucz“,
 • oferujemy współpracę z Ekspertami Salonowych Rewolucji , którzy zapewniają stałe doradztwo od wizji do pełnej realizacji ,
 • wykonujemy projekty architektoniczne wnętrz oraz wizualizacje 3D ,
 • produkujemy meble z rodzimych surowców i komponentów ,
 • wykorzystujemy własne nowoczesne maszyny ,ale najważniejsze operacje , decydujące o jakości naszych wyrobów , wykonujemy ręcznie.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień:

 • Express Line – oferta dostępna „od ręki“
 • Meble indywidualne i konfigurowalne od 2 do 4 tygodni

Bardzo dużo wymagamy od siebie i nieustannie pracujemy nad zadowoleniem naszych klientów .

Producent, firma Panda Trzebnica Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian wymiarów oraz funkcji prezentowanych wyrobów zmierzając do poprawy ich funkcjonalności, bez uprzedniego informowania o tym. Pomimo dołożenia starań, kolory i kształty produktów zamieszczonych na stronie mogą odbiegać od rzeczywistości.

Gdzie kupić?

PANDA - Quality first.

Copyrights Panda Trzebnica 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: armadadesign.pl

0
  0
  Twoje zapytanie
  Twój koszyk zapytania jest pusty. Prosimy przejść na stronę produktu, którym są Państwo zainteresowani celem jego konfiguracji.