Panda

Od 1990 roku dzięki własnej linii produkcyjnej, opartej o nowoczesny park maszynowy, firma wyposażyła  w nieprzeciętne kolekcje mebli  setki  salonów fryzjerskich. Opierając się na oryginalnym wzornictwie polskich i zagranicznych szkół projektowych, Panda utrwaliła swoją pozycję jako lider rynku branżowego, a jakość  produktów i kultura organizacji zdobyły uznanie klientów, dystrybutorów  oraz wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. PANDA Trzebnica może się pochwalić Złotymi Medalami MTP, Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym, statuetką Gazeli Biznesu, a także certyfikatami z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i jakością ISO 9001, ISO 14001.

Światowe wzornictwo, polska produkcja, nowoczesny park maszynowy, lata doświadczeń, zgrany zespół.

Misją firmy jest dostarczanie klientom kompletnego produktu w najwyższej jakości i najbardziej rozsądnej cenie.  Dzięki tym priorytetom zespół Pandy stworzył  niebanalne kolekcje  takie jak np. OVO, GLAMOUR czy SHINE, które z jednej strony zaskakują luksusem, komfortem i oryginalnym, barwnym designem, a z drugiej są niezwykle bogate w ergonomiczne rozwiązania, ułatwiające codzienną pracę z klientem. Wysoką jakość  produktów Pandy gwarantują materiały pochodzenia europejskiego z których powstają  meble i komponenty mebli .

Za osiągnięciami PANDY stoją sukces  klientów, którzy otrzymali możliwość wyposażenia swojego salonu, gabinetu lub centrum wellnes&spa w wymarzony zestaw mebli, nierzadko produkowanych na indywidualne zamówienie lub wykonywane wg. projektu dostosowanego do kreowanego przez Pandę kompleksowo wnętrza.  Spójna polityka  dystrybucyjna oraz konsekwencja w doskonaleniu produktów, u której podstaw leży wiara w możliwość realizacji każdego zlecenia klienta w doskonałej formie, będzie procentować także w przyszłości, czego sobie i Państwu życzymy.

WYRÓŻNIA NAS
Elastyczność:

mamy własną linię produkcyjną, co oznacza możliwość pełnego nadzoru nad czasem i wykonaniem.

Jakość:

doświadczony zespół wykorzystuje w pracy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu nasze produkty są perfekcyjne.

Dokładność:

po każdym etapie produkcji sprawdzamy normy jakościowe zgodnie z przyznanym nam, jako jedynej firmie w branży, certyfikatem ISO 9001 i regułami Kaizen.

Dbałość o środowisko:

procedura produkcyjna odbywa się zgodnie z najwyższymi normami proekologicznymi, dzięki czemu maksymalnie wykorzystuje się materiał, a minimalizuje ilość odpadów.

Świetna obsługa po zakupowa:

zapewniamy dwuletnią gwarancję na wszystkie nasze produkty i skuteczny system obsługi pogwarancyjnej.

Łatwość w dotarciu do naszych produktów:

współpracujemy z hurtowniami w całym kraju.

Szybkość:

klient może zakupić meble od ręki – bez konfiguracji, w niezmiernie korzystnej cenie. Szybki transport door to door – wprost do salonu.

Szeroki wybór:

pełną paletę mebli z różnych półek cenowych; od ekskluzywnego włoskiego designu, przez wyważony, dobrze skrojony design odpowiedni dla „Twojego biznesu”, aż do mebli dostępnych od ręki, solidnych, według lubianego, popularnego i sprawdzonego wzornictwa, produkowanych w Polsce.

Rozwój:

wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z międzynarodowymi normami i filozofią KAIZEN. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, dotrzymujemy umów i wymagamy tego od naszych kontrahentów. Firma stale udoskonala jakość usług, utrzymując pozycję lidera wśród przedsiębiorstw na rynku krajowym w tej branży, dążąc jednocześnie do znalezienia się w czołówce firm europejskich.

SERWIS I GWARANCJA

Należymy do elitarnego grona nielicznych polskich firm, posiadających Certyfikat Jakości ISO 9001,ISO 14001 i Certyfikat Najwyższej Jakości, gwarantujący nie tylko wysoką jakość produktów, ale także stale doskonaloną obsługę klienta. Realizując wymagania klientów, jako pierwsza firma w branży produkującej meble fryzjerskie i kosmetyczne wprowadziliśmy 2-letnią gwarancję na swoje produkty oraz skuteczny system obsługi pogwarancyjnej.

 • zapewniamy realizację procesu wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych od wizji do umeblowania „pod klucz“,
 • oferujemy współpracę z Ekspertami Salonowych Rewolucji , którzy zapewniają stałe doradztwo od wizji do pełnej realizacji ,
 • wykonujemy projekty architektoniczne wnętrz oraz wizualizacje 3D ,
 • produkujemy meble z rodzimych surowców i komponentów ,
 • wykorzystujemy własne nowoczesne maszyny ,ale najważniejsze operacje , decydujące o jakości naszych wyrobów , wykonujemy ręcznie.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień:

 • Express Line – oferta dostępna „od ręki“
 • Meble indywidualne i konfigurowalne od 2 do 4 tygodni

Bardzo dużo wymagamy od siebie i nieustannie pracujemy nad zadowoleniem naszych klientów .

Producent, firma Panda Trzebnica Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian wymiarów oraz funkcji prezentowanych wyrobów zmierzając do poprawy ich funkcjonalności, bez uprzedniego informowania o tym. Pomimo dołożenia starań, kolory i kształty produktów zamieszczonych na stronie mogą odbiegać od rzeczywistości.

dot

Panda Trzebnica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ubiega się o dofinansowanie na realizację projektu o nazwie „Głęboka termomodernizacja obiektu przy ul. Wrocławskiej 9” na który Zamawiający ubiega się o dofinansowanie w ramach Działania 3.2 Efektywność energetyczna w MŚP – konkurs horyzontalny Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020.
Krótki opis projektu:

Panda Trzebnica prowadzi działalność w kilku obiektach. Jednym z nich jest hala produkcyjna na ul. Wrocławskiej 9 w Trzebnicy. Obiekt jest dobrze przystosowany do pełnienia swoich funkcji, jednak znacznie przestarzały technologicznie.
Diagnoza energetyczna stanu istniejącego wskazała, że ściany zewnętrzne wymagają ocieplenia, podobnie strop zewnętrzny. Wymianie podlegać powinny również okna i drzwi.

W ramach przedmiotowego projektu zostaną przeprowadzone prace:

 • ocieplenie stropu zewnętrznego
 • ocieplenie ścian zewnętrznych
 • wymiana zewnętrznej stolarki okiennej
 • wymiana zewnętrznej stolarki drzwiowej

Celem realizacji projektu jest wdrożenie u Wnioskodawcy inwestycji mających na celu uzyskanie efektu energetycznego na poziomie 84,86% oszczędności w stosunku do stanu z przed inwestycji. Realizacja projektu pozwoli Firmie na uzyskanie przewagi konkurencyjnej wobec konkurentów poprzez wdrożenie inwestycji obniżających koszty funkcjonowania Spółki, w tym koszty procesu produkcji.

Całkowita wartość projektu wynosi 460 611,88 zł, w tym koszty kwalifikowane to 354 481,20 zł. Wkład Unii Europejskiej to 195 714,66 zł.

W celu zapewnienia jawności realizacji zadań na niniejszej stronie zamieszczane będą wszelkie ogłoszenia związane z Projektem, w szczególności informacje o rozpoczętych procedurach zamówień dostaw lub usług.

AKTUALNOŚCI

15.02.2017
Informujemy, że w postępowaniu wybory wykonawcy prac termomodernizacyjnych budynku przy ul. Wrocławskiej 9 w Trzebnicy wybrana została firma Kreativia sp. z o.o. sp. k. (ul. Składowa 10, 62-081 Przeźmierowo).

12.01.2017
Zapytanie ofertowe na wykonanie prac termomodernizacyjnych budynku przy ul. Wrocławskiej 9 w Trzebnicy, polegających na:

 • dociepleniu stropodachu
 • wymianie stolarki drzwiowej w budynku
 • wymianie stolarki okiennej w budynku
 • dociepleniu ścian zewnętrznych

Zapytanie ofertowe
Załącznik nr 2