rok 2018 pod znakiem sukcesu !!!

Bieżący rok dla PANDA Trzebnica był wyjątkowy z wielu powodów. Wysoka jakość produktów, wieloletnie doświadczenie i renoma marki PANDA znalazły swoje potwierdzenie w wynikach sprzedażowych. Spółka może pochwalić się stałą i niesłabnącą popularnością wśród klientów z branży fryzjerskiej i kosmetologicznej.

Firma stworzyła również nową ofertę kilku kolekcji meblowych, które w 2019 roku mają szansę odnieść spory sukces sprzedażowy.

Na szczególną uwagę zwracają meble z kolekcji LOUISE, która nawiązuje do czasów Ludwika XVI, a także kolekcji DUKE charakteryzującą się obszernymi obiciami w stylu chesterfield. Jeśli komuś zależy na industrialnych klimatach, to śmiało możemy polecić CRUDO, świetnie pasującą do surowych wnętrz przemysłowych, aranżowanych na nowoczesne lofty. Dla zainteresowanych stylem nawiązującym do motoryzacji w wersji luksusowej proponujemy bogato tapicerowaną kolekcję CUBE z podwójnymi ściegami w kontrastujących kolorach. Propozycja firmy PANDA to również szeroka oferta najlepszych surowców i materiałów tapicerskich, dobranych pod względem jakości, niebanalnej kolorystyki oraz przyjemnej faktury.

Piękne detale powstają z najlepszych surowców. Jakościowe i piękne meble powstają w PANDA Trzebnica.