Pro4Design – kompleksowa realizacja inwestycji i doradztwo fachowców

Zintegrowana usługa Pro4Design realizowana przy wsparciu spółek zrzeszonych w PANDA Group to połączenie różnych wrażliwych obszarów z zakresu wykonania inwestycji: projektowania, produkcji i dostawy specjalistycznych urządzeń oraz szkoleń personelu. Wszystko po to, aby kompleksowo zaspokajać potrzeby każdego inwestora.

Unikalność tego programu polega na wykorzystaniu potencjału podmiotów wyspecjalizowanych w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla branż usługowych (SPA, salony kosmetyczne, kliniki medycyny estetycznej, hotele oraz gabinety lekarskie).

Dzięki Pro4Design inwestorzy uzyskują szereg korzyści takich jak pomoc i doradztwo inwestycyjne na poziomie projektowym, wykonanie projektów funkcjonalnych, aby mogli lepiej poznać potencjał swojej inwestycji oraz projektów design.

W ramach tej usługi inwestor może liczyć na wsparcie nie tylko w obszarach konsultingowych, czy też związanych z produkcją mebli specjalistycznych (PANDA) według własnej specyfikacji. Otrzymuje również dostęp do najnowszych i najlepszych urządzeń, i może liczyć na dodatkowe szkolenia swojego personelu w Akademii Wiedzy Praktycznej Infinita.

Uwolnij swój czas i zasoby delegując realizację wielu działań ekspertom.

Więcej szczegółów na stronie:  www.pro4design.eu