Otrzymaliśmy Złoty Medal MTP podczas LOOK2017 za koncepcję salonu Barber by PANDA na przykładzie kolekcji EMPIRE.

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna edycja targów LOOK 2017 przyniosła nam złoty medal za koncepcję całego salonu w oparciu o nasze meble barberskie.

fotobueno_LOOKbeautyVISION_22.04.2017 (351)

Spójny pomysł na salon dla mężczyzn zaczyna się od projektu wnętrza, ze szczególnym uwzględnieniem mebli i detali. Koncepcja salonu barberskiego PANDY to połączenie
w jedną całość stylowych produktów nawiązujących do najlepszych tradycji rzemiosła fryzjerskiego. PANDA oferuje produkt kompletny w swej formie, zawierający zarówno elementy litego drewna połączone ze szlachetnymi materiałami kompozytowymi oraz fotel i akcesoria doskonale dopasowane do całej aranżacji.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie produkty wychodzą „spod ręki” jednego projektanta, tak aby spójna koncepcja salonu w żadnym aspekcie nie była li tylko wariacją o barberze, a prawdziwym miejscem pielęgnacji głowy mężczyzny. Całość koncepcji opiera się na kilku dominantach – przede wszystkim na oryginalnej wpuszczanej w blat umywalce barberskiej – jedynej takiej na polskim rynku – oraz imponującym fotelu ALEX wykonanym z zastosowaniem kedry i pikowania.

Dodatkowo uszlachetnionym elementami drewnianymi (czeczotka) wzbogaconymi inkrustacją metalem, co w założeniu ma dawać możliwość personalizacji mebli przez użytkownika. Konsoleta wraz z blatem kompozytowym typu Corian dopełnia całą koncepcję szlachetnym wykończeniem.

rollup-panda-barber-targi