21. Targi BEAUTY FORUM – Wiosenne targi z zimą w tle!

W dniach 3-4 marca 2018 r. odbyło się BEAUTY FORUM w Warszawie. Oczywiście, nie mogło nas na tej imprezie zabraknąć. To już 21-sza edycja tego wydarzenia, podczas którego jego organizatorzy zadbali o każdy szczegół.

Choć mroźna aura nie zachęcała do wyjścia z domu i podróży, 21. edycja targów BEAUTY FORUM, które odbyły się w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie, przyciągnęła tłumy zwiedzających i szerokie grono wystawców z kraju i zagranicy.

Minusowe temperatury na zewnątrz nie były w stanie konkurować z wiosenną energią, gorącymi nowościami i wyjątkową atmosferą największej w Polsce imprezy dla profesjonalistów sektora beauty. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zwiedzający mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i najnowszymi trendami w branży kosmetycznej. Nie zabrakło również emocji i atrakcji oraz solidnej porcji wiedzy.

Panda również stanęła na wysokości zadania, znów prezentując ogromnej rzeszy odwiedzających (14 tys. profesjonalistów) nowości z katalogu Beauty. Cieszymy się, że z ogromnym entuzjazmem przyjęty został nasz najnowszy fotel podologiczny z wbudowanym brodzikiem i wyposażony w masażer powietrzny oraz Shiatsu. Widzieliśmy też, że na uczestnikach wydarzenia wrażenie zrobiła chętnie przez nich testowana, najnowsza leżanka Resto, przeznaczona do obiektów SPA & Wellness.

Już teraz jesteśmy pewni, że w nadchodzącym roku, po raz kolejny, nie zawiedziemy odwiedzających BEAUTY FORUM i zaprezentujemy się w jeszcze innej, interesującej i inspirującej odsłonie.

Fotorelacja: