Poczekalnie do salonu fryzjerskiego. | PANDA Trzebnica Sp. z o. o.

Poczekalnie do salonu fryzjerskiego.

Poczekalnia w salonie fryzjerskim jest miejscem szczególnym choć często niedocenianym, ponieważ to właśnie tutaj buduje się pierwsze wrażenie klienta, to tu klient podświadomie nabiera przekonania do poziomu świadczonych przez salon usług.

Z punktu widzenia architektury wnętrz poczekalnia to pomieszczenie, które powinno stanowić wizytówkę, ponieważ potencjalny klient zaznajamia się z nim jako pierwszym pomieszczeniem w salonie. Skupia wzrok na szczegółach wystroju. Bardzo często właśnie od tego momentu potencjalny klient w dużej mierze zaczyna formułować sobie zdanie na temat salonu i jakości usług. Zaczyna łączyć z nią pierwsze uczucia, przyjemne lub nieprzyjemne.

Z puntu widzenia budowania relacji z klientem poczekalnia to miejsce, w którym możemy nawiązać więź, sprawić, że oczekiwanie na zaplanowaną usługę stanie się przyjemne i komfortowe. Dlatego właściciel salonu fryzjerskiego powinien zadbać o to, by zaaranżować poczekalnie w sposób umożliwiającym osiągnięcie klientom odpowiedniej wygody i dobrego samopoczucia w oczekiwaniu na zabieg i oddanie się w ręce stylisty.

Ważne jest, by wnętrze salonu urządzone było w sposób przemyślany, by aranżacja była spójna i stanowiła całość we wszystkich pomieszczeniach.

Projektując salon nie można traktować poczekalni jedynie jako dodatku na wieszak i stolik z gazetami, ustawiając w niej przypadkową kanapę. Inwestując w profesjonalne fotele czy myjki fryzjerskie warto również wyposażyć wizytówkę firmy w profesjonalne miejsce służące do odpoczynku. Meble w poczekalni salonu fryzjerskiego powinny być maksymalnie wygodne.

Mają być zapowiedzią tego, co czeka klienta w środku – spokój, odprężenie, relaks. Warto zadbać o miły nastrój, relaksującą muzykę, ale co najważniejsze – wygodną kanapę z dodatkowymi pufami. To wszystko, w połączeniu z delikatnym światłem może wstępnie odprężyć i dać zapowiedź profesjonalnych zabiegów.

Wybór odpowiedniego miejsca do siedzenia zdeterminuje ogólne postrzeganie stylu naszej poczekalni, ponieważ jest to mebel, na którym najczęściej skupiamy nasz wzrok – przy konieczności oczekiwania podświadomie szukamy miejsca, w którym będziemy mogli wygodnie usiąść i odpocząć.

Dlatego też sofy do poczekalni to meble, na których powinno się skupić szczególną uwagę. Szukając mebli do poczekalni, warto zwrócić uwagę na materiały, z których są wykonane meble. Dotyczy się to zwłaszcza tych mebli, które będą aktywnie eksploatowane.

Meble te ze względu na sposób użytkowania narażone będą na największe ryzyko uszkodzeń, dlatego warto zadbać o to, aby produkty te wykonane były z najwyższej jakości materiałów. Mocne materiały zapewnią meblom solidność oraz zagwarantują im długie życie.

Ze względów praktycznych bardzo ważne by wybrane meble były:

 • Wykonane z wytrzymałych materiałów
 • Odporne na zabrudzenia
 • Łatwe w utrzymaniu czystości
 • Odporne na uszkodzenia mechaniczne
 • Ergonomiczne
 • Przyjemne w dotyku
 • Estetyczne

W skład każdej z kolekcji mebli Panda Trzebnica zaprojektowanych do użytku w salonach fryzjerskich wchodzi kanapa, którą dodatkowo można dopasować do indywidualnych wymagań salonu wybierając kolor czy fakturę tapicerki oraz kolor oklein.

Każda z kanap objęta jest 3! letnią gwarancją oraz dożywotnim serwisem pogwarancyjnym.

Gdzie kupić?

PANDA - Quality first.

Copyrights Panda Trzebnica 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: armadadesign.pl

0
  0
  Twoje zapytanie
  Twój koszyk zapytania jest pusty. Prosimy przejść na stronę produktu, którym są Państwo zainteresowani celem jego konfiguracji.