Barber by Panda

Otwarta Formuła

Kolekcja mebli barberskich firmy PANDA to trzy linie dostosowane do każdego klienta, a także specjalna wersja dedykowana dzieciom z mini stanowiskiem wyposażonym w porywający fotelik JUNAK. Kolekcje Barber by PANDA otwiera imponujący fotel ALEX z meblami w wersji EMPIRE. Stanowiska stworzone z litego drewna i wysokiej jakości blatów z zaawansowanego technologicznie konglomeratu (CORIAN), drewna lub prawdziwego kamienia.

Kolejną propozycją jest stylowa wersja ROYAL z niezwykle mocnym fotelem Olivier, klasyczną konsoletą w wersji jedno i dwustanowiskowej. Klient może sam zdecydować o tym, jakiej jakości materiał zostanie zastosowany jako blat roboczy stanowiska. Trzecią propozycją jest linia RETRO dedykowana klientowi szukającemu idealnego kompromisu pomiędzy znakomitym designem, a wyjątkowo konkurencyjną ceną. Kolekcja z konsoletą jedno i dwustanowiskową RETRO została wyposażona w bestsellerowy fotel SAM.

barber

 

Każda z opcji dostępnych w ofercie barberskiej firmy PANDA zawiera prawdziwą umywalkę barberską wpuszczaną zgodnie ze sztuką w blat roboczy, co zdecydowanie poprawia aspekt wizualny (duża misa umywalki nie dominuje nad całością wystroju) i ułatwia pracę z klientem poprzez wygodne korzystanie z całości obszaru, a zarazem kultywuje dawną tradycję mycia męskiej głowy w pozycji „do przodu”.

 

KOLEKCJA EMPIRE

Kolekcja  z litego drewna oraz materiałów typu Corian z ekskluzywnym fotelem barberskim ALEX.

 

 

 

KOLEKCJA ROYAL

Optymalne połączenie drewna, kamienia u płyty meblowej w zestawie z imponującym fotelem barberskim OLIVIER.

 

 

 

KOLEKCJA RETRO

Design oparty na wysokiej jakości płycie laminowanej zestawiony z solidnym fotelem barberskim SAM.