PANDA Trzebnica Sp. z o. o. | Producent mebli fryzjerskich i kosmetycznych.

Dzień dobry.
Poznajmy się lepiej.

Panda, dzięki własnej linii produkcyjnej, opartej o nowoczesny park maszynowy, wyposażyła w nieprzeciętne kolekcje mebli setki salonów fryzjerskich. Opierając się na oryginalnym wzornictwie polskich i zagranicznych szkół projektowych.

Nasza oferta

Meble fryzjerskie.

Niebanalne kolekcje takie jak np. OVO, GLAMOUR czy SHINE, które z jednej strony zaskakują luksusem, komfortem i oryginalnym, barwnym designem, a z drugiej są niezwykle bogate w ergonomiczne rozwiązania, ułatwiające codzienną pracę z klientem. Wysoką jakość produktów Pandy gwarantują materiały pochodzenia europejskiego z których powstają meble i komponenty mebli.


Od ekskluzywnego włoskiego designu, przez wyważony, dobrze skrojony design odpowiedni dla „Twojego biznesu”.

Meble kosmetyczne.

Oferta mebli i urządzeń zawiera zestaw wyjątkowych mebli użytkowych takich jak labory, szafki na ekspozytury, wszelkiego rodzaju łóżka kosmetologiczne oraz do masażu. Asortyment kosmetologiczny PANDY to nie tylko produkcja mebli branżowych, ale i urządzeń kosmetologicznych wyprodukowanych na terenie Polski.


Stale rozszerzamy szeroki wachlarz produktów o najwyższej jakości sprzęt kosmetologiczny, wyselekcjonowany specjalnie dla naszych klientów.

Meble medyczne.

Oferta mebli medycznych to specjalistyczne, konfigurowalne wyroby, które zapewniają komfortowe warunki pracy personelu medycznego oraz komfort pacjenta podczas zabiegu.


Asortyment obejmuje również meble spełniające restrykcyjne normy medyczne, wspomagające higienę i sterylność warunków pracy w gabinecie.

Barber.

Kolekcja mebli barberskich firmy PANDA to trzy linie dostosowane do każdego klienta, a także specjalna wersja dedykowana dzieciom z mini stanowiskiem wyposażonym w porywający fotelik JUNAK. Kolekcje Barber by PANDA otwiera imponujący fotel ALEX z meblami w wersji EMPIRE.


Stanowiska stworzone z litego drewna i wysokiej jakości blatów z zaawansowanego technologicznie konglomeratu (CORIAN), drewna lub prawdziwego kamienia.

ExpressLine.

Kolekcja ExpressLine to starannie wyselekcjonowane meble fryzjerskie, które z racji swojej popularności przygotowywane są w określonych wariantach dostępnych "niemalże od ręki". Idealne rozwiązanie dla salonów fryzjerskich, którym zależy na przyspieszonym czasie realizacji.


Dzięki tego typu rozwiązaniom oferujemy meble, które są dostępne dla naszych klientów w ciągu 48 godzin i w znacząco niższej cenie.

Nasza oferta

Najpopularniejsze wyposażenie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Za osiągnięciami PANDY stoją sukces klientów, którzy otrzymali możliwość wyposażenia swojego salonu, gabinetu lub centrum wellnes&spa w wymarzony zestaw mebli, nierzadko produkowanych na indywidualne zamówienie lub wykonywane wg. projektu dostosowanego do kreowanego przez Pandę kompleksowo wnętrza.

Spójna polityka dystrybucyjna oraz konsekwencja w doskonaleniu produktów, u której podstaw leży wiara w możliwość realizacji każdego zlecenia klienta w doskonałej formie, będzie procentować także w przyszłości, czego sobie i Państwu życzymy.

Dokładność

po każdym etapie produkcji sprawdzamy normy jakościowe zgodnie z przyznanym nam, jako jedynej firmie w branży, certyfikatem ISO 9001 i regułami Kaizen.

Jakość

doświadczony zespół wykorzystuje w pracy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu nasze produkty są perfekcyjne.

Dostępność

współpracujemy z hurtowniami w całym kraju. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, dotrzymujemy umów i wymagamy tego od naszych kontrahentów.

Szeroki wybór

pełną paletę mebli z różnych półek cenowych; od ekskluzywnego włoskiego designu, przez wyważony, dobrze skrojony design odpowiedni dla „Twojego biznesu”.

Ekologia

procedura produkcyjna odbywa się zgodnie z najwyższymi normami proekologicznymi, dzięki czemu maksymalnie wykorzystuje się materiał, a minimalizuje ilość odpadów.

Elastyczność

mamy własną linię produkcyjną, co oznacza możliwość pełnego nadzoru nad czasem i wykonaniem.

Świetna obsługa

zapewniamy dwuletnią gwarancję na wszystkie nasze produkty i skuteczny system obsługi pogwarancyjnej.

Szybkość

klient może zakupić meble od ręki – bez konfiguracji, w niezmiernie korzystnej cenie. Szybki transport door to door – wprost do salonu.

Docenione
za swoją jakość.

PANDA może się pochwalić Złotymi Medalami MTP, Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym, statuetką Gazeli Biznesu, a także certyfikatami z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i jakością ISO 9001, ISO 14001.

Wydarzenia i aktualności

Wybierasz myjnię fryzjerską? Sprawdź, na co zwrócić uwagę.

Wybierasz myjnię fryzjerską? Sprawdź, na co zwrócić uwagę.

Myjnia fryzjerska jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana będzie
Jak urządzić salon barberski i na co zwrócić uwagę przy wyborze foteli

Jak urządzić salon barberski i na co zwrócić uwagę przy wyborze foteli

Przykuwająca uwagę nazwa, ciekawie zaaranżowana witryna czy intrygujące logo to dobre sposoby na zachęcenie
Technologia NASA w meblach Panda Trzebnica

Technologia NASA w meblach Panda Trzebnica

Wynaleziona w roku 1966 przez naukowców pracujących dla NASA miała służyć astronautom w przestrzeni kosmicznej, jako
Gdzie kupić?

PANDA - Quality first.

Copyrights Panda Trzebnica 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: armadadesign.pl

0
    0
    Twoje zapytanie
    Twój koszyk zapytania jest pusty. Prosimy przejść na stronę produktu, którym są Państwo zainteresowani celem jego konfiguracji.