Kariera

panda

PANDA TRZEBNICA  SP. Z O.O.
Ul. Milicka 23, 55-100 Trzebnica

poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:
  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
  • przyjęcia towarów wraz ze sprawdzeniem ich ilości i jakości
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • prace załadunkowe i rozładunkowe towarów
  • obsługa wózka widłowego
  • kontrola stanu magazynowego
  • bieżąca współpraca z Działem Produkcji
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na magazynie min. 2  lata
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, uczciwość
  • zaangażowanie, odpowiedzialność

Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole w polskiej firmie,
  • wynagrodzenie z systemem premiowym na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie, możliwość długotrwałej współpracy
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobycia rozwoju i dalsze doskonalenie umiejętności